Mé služby

Otevřením vchodových dveří dostanete pocit pravého domova

Služby bytového architekta jsou často vnímány jako nadstandardní a luxusní, ale v dnešní době jsou dostupnější alternativou, než by se na první pohled mohlo zdát. Využitím mých služeb získáváte užitnou hodnotu, která cenu návrhu značně převyšuje. Každý z Vás má jistě představy o svém domově, ale jen málokdo je schopen své představy zrealizovat. K tomu jsem tu já, aby se Vaše sny staly skutečností. Převedení vizí do reality vyžaduje zkušenosti a znalosti, kterými disponuji již řadu let. Dovoluji si napsat, že společně s Vámi vytvořím takové bydlení, které váš domov rozzáří a prostory pojmou jiný rozměr. Každý z nás máme jiné potřeby, pojďme je zkoordinovat tak, aby jste při otevření vchodových dveří dostali pocit pravého domova.

Konzultace Zahrnuje vhodný výběr nábytku, jeho správné půdorysové rozložení, formu osvětlení, výběr malby, obkladů, nebo triky, jak prostor zútulnit/ Po této konzultaci bude i schopni provést sami úpravy interiéru tak, abyste se v něm dobře cítili.
Celkový návrh interiéru Zahrnuje detailnější zpracování návrhu designu interiéru ve formě prezentace, která obsahuje již řešení stavebních úprav, rozvodů vody, plynu, elektřiny a dále řešení malby, tapet, osvětlení ,funkčního rozmístění nábytku. Návrh zpracovávám na profi softwaru v 3D verzích, který může obsáhnout jak celý dům, byt ,nebo pouze jeho části.

Chcete využít mé služby